Будинкові книги міста Миколаєва 30-х – початку 40-х років ХХ століття

Друк

У державному архіві Миколаївської області триває робота з оцифрування документів Національного архівного фонду України і подальшого оприлюднення їх на веб-сайті держархіву. У розділі «Цифровий архів» створено підрозділ «Будинкові книги», в якому планується розмістити цифрові копії близько 900 будинкових книг міста Миколаєва 30-х – початку 40-х років ХХ століття.
Будинкові книги є документами адміністративного, загальногромадянского обліку. На кожний будинок сформовано окрему прошнуровану книгу, в якій міститься важлива інформація про всіх осіб за даним місцем проживання: звідки і коли прибула людина, її повне ім`я, прізвище та по-батькові, місце народження, національність, сімейний стан, вік, рід занять та місце роботи, номер квартири, чи користується особа виборчими правами. Є відомості про дату вибуття з місця проживання в разі переїзду людини та її нова адреса. У деяких будинкових книгах наведений поквартирний перелік мешканців.
Будинкові книги є неоціненним джерелом даних як для професійних істориків, генеалогів, краєзнавців, екскурсоводів, так і для пересічних користувачів, що прагнуть знайти відомості про своїх родичів, які жили у Миколаєві напередодні Другої світової війни.

Будинкові книгі (Фонд № Р-2847 / Опис № 1 / Справи №№ 1-300)

Будинкові книгі (Фонд № Р-2847 / Опис № 1 / Справи №№ 301-600)

Будинкові книгі (Фонд № Р-2847 / Опис № 1 / Справи №№ 601-898)

 

Пошук