5 червня 2012 року пройшло чергове засідання колегії

Друк

Відповідно до плану організаційної роботи на 2012 рік Державного архіву Миколаїіської області 5 червня 2012 року пройшло чергове засідання колегії на якому були розглянуті наступні питання:

 

1. Про стан виконання Регіональної програми здійснення контролю за наявністю, станом і рухом документів Національного архівного фонду в Миколаївській області на 2010-2014 роки.

2. Про результати тематичної перевірки роботи архівного відділу Жовтневої райдержадміністрації з обліку та збереженості  документів.

3. Про результати комплексної перевірки роботи архівного відділу Баштанської райдержадміністрації та трудового архіву Баштанського району.

4. Про результати проведення комплексної перевірки роботи архівного відділу Березанської райдержадміністрації та трудового архіву Березанського району.

5. Про результати комплексної перевірки роботи архівного відділу Очаківської райдержадміністрації.

6. Про стан роботи з перефондування документів фондів органів місцевого самоврядування відповідно до методичних рекомендацій ДКАУ «Фондування документів НАФ».

7. Про контрольну перевірку роботи архівного відділу Доманівської райдержадміністрації за результатами комплексної перевірки у 2011 році.

8. Про забезпечення пожежної безпеки архівних установ у літній період.

9. Про стан охорони праці в держархіві області.

Рішення і матеріали колегії готуються до оприлюднення.

 

Анонси

Пошук

Посилання

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер