До дня партизанської слави

Друк

21 вересня 2011 року в Державному архіві Миколаївської області     (вул. Московська, 1) відбулося відкриття документальної виставки «Звитяга нескорених», присвяченої Дню партизанської слави та 70-річчю підпільно-партизанського руху в України.

 

До експозиції виставки включено фотокопії архівні документів, що розповідають про підпільно-партизанський рух на території області, зокрема, про діяльність найбільш відомих підпільних організацій: «Миколаївський центр» у м. Миколаєві на чолі з В.О.Лягіним, підпільну молодіжну організацію «Партизанська іскра» у с. Кримка Первомайського району, підпільні групи на території Жовтневого району, підпільні загони у селах Богданівка і Доманівка та інші.

 

З вступним словом виступили заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації В.М.Рукоманов, директор держархіву Левченко Л.Л., заступник голови Миколаївської обласної ради ветеранів Шинкарьов М.А., ветеран Великої Вітчизняної війни, заступник голови Миколаївської обласної ради ветеранів Казачок В.С. У відкритті виставки взяли участь представники органів виконавчої влади, архівісти області, краєзнавці, викладачі вузів, студентська молодь, представники ЗМІ. Всього у заході взяло участь близько 80 чоловік.

 

Анонси

Пошук

Посилання

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер