З Днем працівників архівних установ!

Друк


24 грудня, останніми днями року, коли прийдешнє зустрічається з минулим, в Україні відзначають професійне свято архівістів. Тих, хто завжди на перетині часів. Тих, хто зберігає літопис країни, нації, особистості.

Шановні колеги та однодумці!

Рік, що минає, був різнобарвним, непростим, насиченим подіями та емоціями.

Це був рік змін, який ознаменувався створенням нової мережі архівних установ у кожному регіоні. Ми пройшли пліч-о-пліч нелегкий шлях децентралізації та територіальної реформи, спромоглися зберегти для нащадків безцінний масив документації.

Це був ще один рік роботи в умовах надзвичайної ситуації. Пандемія продовжила вносити свої корективи у діяльність архівних установ. Проте ми з гідністю витримали виклики часу та забезпечили безперебійну роботу архівів.

Це був рік зустрічей, співпраці і взаємопідтримки. Попри всі перешкоди, представники держархіву, архівних установ області і очільники місцевих влад спілкувалися не лише онлайн, а й особисто, обговорювали та вирішували нагальні проблеми, крокуючи спільною дорожньою картою розвитку архівної справи.

Цього року архіви стали сучаснішими, модерновішими, дедалі ближчими до людей. Поглибилася комунікація на міжнародному рівні. Тривала кропітка робота з оцифровування архівних документів, що відкриває доступ до них не тільки нашим співвітчизникам, а й усій світовій спільноті.

Нарешті, 2021 рік став ювілейним для багатьох обласних архівів, у тому числі для державного архіву Миколаївської області, який відзначив 100-річчя з дня заснування.

Міцного здоров’я, душевної рівноваги та впевненості у майбутньому, гідного визнання нелегкої праці архівіста. Нехай справдяться наші мрії про сучасну, високоінтелектуальну та багату архівну галузь. Злагоди і достатку нашим родинам!

 

Архівісти Миколаївщини

 

Анонси

Пошук

Посилання

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер