ДО УВАГИ ВІДВІДУВАЧІВ!

Друк

З 27 липня 2020 рокудержавний архів Миколаївської області поновлює роботу читальних залів в обмеженому режимі з дотриманням протиепідемічних вимог (протокол Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при Миколаївській облдержадміністрації від 21.07.2020 № 25).

Читальні зали державного архіву Миколаївської області (корпус № 1 – вул. Театральна, 43; корпус № 2 – вул. Московська, 1)відновлюють прийом користувачів із науково-дослідною метою за графіком:

Понеділок – четвер:

09.00-11.00 та 14.00-16.00

П’ятниця:

09.00-11.00

 

Кількість користувачів у кожній зміні(із врахуванням площі читальних залів):

-  корпус № 1 – вул. Театральна, 43 – три особи одночасно

-  корпус № 2 – вул. Московська, 1 – дві особи одночасно.

     Організаційні вимоги для користувачів читальних залів архіву:

Запис до читального залу користувачів, видавання архівних документів здійснюється через приймання замовлень телекомунікаційними та електронними каналами зв’язку, у т.ч.:

§подання заяви користувача (додаток 3 Порядку користування документами Національного архівного фонду України) поштовим переказом або електронною поштою на адресу: [email protected];

§оформленняон-лайн замовлення на видавання справ до читальної зали та його подання електронною поштою на адресу: [email protected];

§безконтактний попередній запис на відвідування читального залу архіву у визначений час (зміну) телефонами:

- корпус № 1 (вул. Театральна, 43): +38 (0512) 64-77-02

- корпус № 2 (вул. Московська, 1):  +38 (0512) 76-65-66.

     Санітарно-епідеміологічні вимоги для відвідувачів архіву:

 

 На територію та до читальних залів користувачі допускаються:

- за попереднім записом телефоном, у визначений час (зміну);

- виключно у засобах індивідуального захисту (рукавички, респіратори або захисні маски).

 

Важливо знати!

     Детальна інформація про інформаційне забезпечення користувачів у читальних залах розміщена на веб-сайті держархіву Миколаївської області в розділі: «Консультативна сторінка "Доступ до архіву".

     Списки та описи архівних фондів періоду до 1917 року опубліковано в розділі «Науково-довідковий апарат», рубрика «Фонди і описи фондів періоду до 1917 р.».

     Списки та описи архівних фондів радянського періоду опубліковано в розділі «Науково-довідковий апарат», рубрика «Фонди радянського періоду та періоду незалежності України».

     Списки та описи архівних фондів колишнього партархіву опубліковано в розділі «Науково-довідковий апарат», рубрика «Описи на фонди колишнього партійного архіву» (публікація та налаштування доступу триває).

     Путівник по фондах держархіву, анотовані реєстри та покажчики опубліковано у розділах: Путівник "Державний Архів Миколаївської області", «Анотовані реєстри державного архіву Миколаївської області», «Видання ДАМО» .

     Перелік рішень виконкому Миколаївської міської рад (1944-1991 рр.) опубліковано в розділі «Науково-довідковий апарат».

Алфавітні покажчики до метричних книг і книг ЗАГСів, що зберігаються в державному архіві Миколаївської області (укладені в церквах і ЗАГСах) опубліковано в розділі «Цифровий архів: скановані справи», рубрика: «Алфавіти до метричних книг: старі» (налаштування     доступу триває).

 

Пошук