Розвиток туризму на Миколаївщині

Друк

[sigplus] Critical error: Image folder is expected to be a relative path w.r.t. the image base folder.

Марина Мельник, начальник відділу
інформації та використання документів
держархіву Миколаївської області
 

На виставці представлено 47 документів з фондів Миколаївської обласної ради з туризму та екскурсій (підприємства «Миколаївтурист», ф. Р-5550) та Миколаївської дитячої екскурсійно-туристської станції (станції юних туристів, ф. Р-5545).

На підставі постанови секретаріату Української республіканської ради профспілок від 03 травня 1965 року утворено Миколаївську обласну раду з туризму, котра згідно постанови президії Всесоюзної Центральної ради профспілок від 19 серпня 1969 року була перейменована на Миколаївську обласну раду з туризму та екскурсій. Відповідно до постанови колегії Центральної ради з туризму та екскурсій від 11 квітня 1989 року Миколаївська обласна рада з туризму та екскурсій була реорганізована у Миколаївське обласне туристсько-екскурсійне виробниче об’єднання  «Миколаївтурист», котре на підставі рішення правління Українського акціонерного товариства з туризму та екскурсій «Укрпрофтур» реорганізовано в Миколаївське обласне підприємство «Миколаївтурист». Перебувало у віданні Українського Української республіканської ради з туризму та екскурсій, з 1991 року – Українського акціонерного товариства з туризму та екскурсій «Укрпрофтур».

Миколаївська дитяча екскурсійно-туристська станція відновила діяльність 1947 року, була реорганізована у Миколаївську станцію юних туристів 1977 року.

 

{gallery}/new_presentation/2020/tourism/1{/gallery}

{gallery}/new_presentation/2020/tourism/2{/gallery}

{gallery}/new_presentation/2020/tourism/3{/gallery}

{gallery}/new_presentation/2020/tourism/4{/gallery}

{gallery}/new_presentation/2020/tourism/5{/gallery}

{gallery}/new_presentation/2020/tourism/6{/gallery}

{gallery}/new_presentation/2020/tourism/7{/gallery}

{gallery}/new_presentation/2020/tourism/8{/gallery}
 

 

 

Пошук