Розміщення БД «Репресовані»

Друк

Шановні користувачі!

 

На нашому веб-сайті (www.mk.archives.gov.ua) тепер Вам доступна

БД «Репресовані», щомістить інформацію на 9771 особу - жертв сталінських репресій, архівно-слідчі справи яких зберігаються в Державному архіві Миколаївської області – Фонд Р-5859, опис 2.

До БД «Репресовані» уведено як дані з одноосібних, так і з групових справ. БД «Репресовані» розміщено в рубриці веб-сайту «Доступ до архівної інформації репресивних органів», там же міститься інструкція для користувачів БД.

Звертаємо Вашу увагу, що в цьому ж розділі веб-сайту розміщено Список репресованих осіб, укладений за протоколами засідань трійок УНКВС (Фонд Р-5859, опис 2, справи 1-250)

на 7191 особу – жертви сталінських репресій.

Загалом в обох архівних сервісах Ви можете знайти інформацію про 16962 особи – жертви сталінських репресій. Просимо Вас самостійно здійснювати пошук інформації про осіб, які Вас цікавлять.

Наголошуємо на необхідності використання під час пошуку російської мови, оскільки всі документи в протоколах і справах УНКВС велися російською мовою, тож і архівні дані з метою уникнення їх спотворень при перекладі укладено російською мовою.

Ознайомитись із документами репресованих осіб-жертв сталінських репресій можна в читальному залі Державного архіву Миколаївської області за адресою м. Миколаїв, вул. Московська, 1 (корпус 2). Оформлення доступу – за звичайною процедурою. Копіювання документів репресованих у читальній залі архіву власними засобами користувачів здійснюється на підставі Статті 11 Закону України «Про доступ до архівів репресивних органів комуністичного тоталітарного режиму 1917-1991 років».

Для виготовлення технічними засобами архіву та отримання каналами електронного зв’язку цифрової копії протоколу на репресованого, документів зі справи репресованого або повної копії справи репресованого просимо направляти на електронну адресу Державного архіву Миколаївської області запит (за звичайної формою) і замовлення на копіювання документів.

У Вашому запиті-замовленні обов’язково вказувати прізвище, ім’я та по батькові репресованої особи та пошукові дані протоколу або справи (наприклад: за протоколом – «Яшный Кирилл Савельевич», справа № 91, протокол № 45 від 26.04.1938, рішення в протоколі № 12;

за справою – «Ященко Иван Федорович», справа № 5660).

Копіювання документів репресованих осіб технічними засобами архіву здійснюється на підставі Статті 11 Закону України «Про доступ до архівів репресивних органів комуністичного тоталітарного режиму 1917-1991 років». Архів створює копії у форматах TIFF, JPG, PDF.

Електронна пошта держархіву:

E-mail: [email protected]

Просимо Вас справлятися про надходження і реєстрацію

Вашого запиту-замовлення за телефонами:

+38(0512)37-00-65 (Савельєва Інна Олександрівна);

+38(0512)37-44-55 (Фоменко Тетяна Юхимівна)

Для уточнення форматів файлів і каналів їх пересилки просимо у Вашому запиті повідомляти Ваш телефон та адресу електронної пошти

для зв’язку з Вами.

З повагою,

адміністрація Державного архіву Миколаївської області

 

Пошук