ПРО ЗАСІДАННЯ КОЛЕГІЇ ДЕРЖАРХІВУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Друк

21 лютого 2020 року відповідно до плану організаційної роботи державного архіву Миколаївської області відбулося розширене засідання колегії за участю начальників архівних відділів/секторів райдержадміністрацій, архівних відділів міських рад, керівників трудових архівів, членів науково-експертної ради з представників громадськості при державному архіві Миколаївської області, членів колегії та колективу державного архіву Миколаївської області.

На колегії розглянуто питання «Про підсумки роботи державних архівних установ Миколаївської області у 2019 році та пріоритети на 2020 рік».

На початку засідання директор держархіву проінформувала про кадрові зміни в архівній галузі Миколаївської області, що відбулися в бік збільшення штатної чисельності архівних відділів/секторів, і привітала всіх, хто приєднався до родини архівістів Миколаївщини у 2019 році.

Із основною доповіддю про підсумки роботи архівних установ Миколаївської області в 2019 році виступила директор держархіву Лариса Левченко.

Зі співдоповідями виступили начальник архівного відділу Миколаївської міської ради Вікторія Сафронова (про результати роботи та досягнення архівного відділу), начальник архівного відділу Очаківської міської ради Анна Довгань (про налагодження співпраці архівного відділу з установами-джерелами комплектування та науково-дослідними інститутами), начальник архівного відділу Первомайської райдержадміністрації Вікторія Пригарінова (про зміну організаційно-правового статусу архівного відділу протягом останніх 10 років), начальник Об’єднаного трудового архіву Вознесенського району Світлана Кухта (про взаємодію з районною та сільськими радами в напрямі забезпечення архіву приміщенням і обладнанням).

В обговоренні доповіді та співдоповідей взяли участь начальник відділу формування НАФ і діловодства держархіву Ганна Хозяшева, головний спеціаліст відділу зберігання, обліку та довідкового апарату держархіву Вікторія Нечитайло, начальник сектору інформаційних технологій Ксенія Котляр, заступник директора держархіву – начальник відділу зберігання, обліку та довідкового апарату Наталія Кузьменко.

У рамках підсумкової колегії держархіву відбулося засідання науково-консультативної ради з представників громадськості при держархіві Миколаївської області, під час якого заслухано звіт держархіву «Про використання бюджетних коштів за 2019 рік». Пролунала доповідь начальника відділу фінансово-економічного та матеріально-технічного забезпечення держархіву Олени Індикової про фінансування архіву та використання бюджетних коштів у 2019 році.

Від науково-консультативної ради держархіву виступили доцент кафедри інформаційної, бібліотечної, архівної справи Миколаївської філії Національного університету культури і мистецтв, кандидат педагогічних наук Тетяна Борко, перший заступник голови Миколаївської обласної ради національно-культурних товариств, голова Миколаївської обласної єврейської громади Михайло Гольденберг, завідувач кафедри історії Чорноморського національного університету імені Петра Могили, доктор історичних наук Юрій Котляр.

Після обговорення, що тривало у форматі «вільного мікрофону» підсумок роботи колегії підвели директор держархіву Лариса Левченко та голова науково-консультативної ради при держархіві Миколаївської області, кандидат історичних наук Євген Горбуров.

 

 

Пошук