До відома користувачів Державного архіву Миколаївської області

Друк
  • У зв’язку з проведенням технічних робіт офіційна пошта держархіву області НЕ ПРАЦЮЄ
  • Адреса електронної пошти для направлення заяв та запитів: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
  • Консультування здійснюється телефоном: +38 (0512) 37-44-55

Дирекція держархіву області
 

 

Нова виставка

Друк

26 квітня у рубриці «Документальні виставки on-line» розміщено документальну онлайнову виставку «До Дня Чорнобильської трагедії»

 

Відбулось підсумкове засідання колегії

Друк

         4 березня 2021 року у державному архіві Миколаївської області відбулось підсумкове засідання колегії за участі Голови Державної архівної служби України Анатолія Хромова, заступника Голови Державної архівної служби України Лариси Левченко та заступника Голови Миколаївської обласної державної адміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (СОТО) Романа Пашнєва. У роботі колегії взяв участь голова науково-експертної ради з представників громадськості при державному архіві Миколаївської області, депутат Миколаївської обласної ради Євген Горбуров.

Детальніше...
 

АНОНС

Друк

про проведення підсумкового засідання колегії

державного архіву Миколаївської області

та засідання науково-консультативної ради з представників громадськості

при державному архіві Миколаївської області

04 березня 2021 рокувідповідно до плану організаційної роботи державного архіву Миколаївської області на 2021 рік відбудеться підсумкове засідання колегії державного архіву Миколаївської області.

На розгляд колегії виноситься питання «Про підсумки роботи державних архівних установ області у 2020 році та пріоритети на 2010 рік». Розгляд цього питання включений і до Орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю державного архіву Миколаївської області на 2021 рік.

Детальніше...
 

Нова виставка

Друк

19 лютого у рубриці «Документальні виставки on-line» розміщено документальну онлайнову виставку «Очаківська міська ратуша»

 

Архівісти області вшанували пам`ять жертв Голокосту

Друк

28 січня 2021 року в. о. директора держархівуМиколаївської областіНаталія Колесник та начальник відділу інформації та використання документів Марина Мельник взяли участь у засіданні круглого столу "Голокост – символ вічної скорботи", організованого громадською організацією «Миколаївське обласне єврейське національно-культурне товариство». Спеціалісти держархіву розповіли про склад та зміст документів Національного архівного фонду, що зберігаються у державному архіві і містять інформацію про знищення єврейського населення на території Миколаївщини під час Голокосту, про роботу з виявлення та анотування документів. Марина Мельник доповіла про діяльність спеціалістів архіву, що пов`язана із підготовкою видань, виставок і статей, участюу конференціях, засіданнях "круглих столів", теле- і радіопередачах, присвячених трагедії єврейського народу. Наталія Колесник поінформувала про співробітництво держархіву з різнимиінституціями,у тому числі у напрямі переведення у цифровий формат документальних свідчень про Голокост.

 

вийшла накладом книга «Тайна атлантів» В.Рюміна

Друк

Завдяки спільній праці Державного архіву Миколаївської області та видавництва Ірини Гудим вийшла накладом книга «Тайна атлантів» В.Рюміна.

До видання увійшла історико-фантастична повість та збірка віршів, що до сьогоднішнього дня, тобто за життя автора, не публікувалися.

У 1966 році дружина Володимира Рюміна, Тетяна, впорядкувала його архівний фонд і передала в дар архіву.

До збірки також увійшли особисті документи та фото, що зберігаються в держархіві в особистому фонді Володимира Рюміна.

Неопубліковані твори були виявлені серед інших архівних документів та підготовлені до публікації колишнім директором держархіву, нині заступником голови Укрдержархіву, доктором історичних наук Ларисою Левченко.

 

ДО УВАГИ ВІДВІДУВАЧІВ ЧИТАЛЬНИХ ЗАЛІВ ДЕРЖАВНОГО АРХІВУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ!

Друк

З 26 січня 2021 року державний архів Миколаївської області поновлює роботу читальних залів в обмеженому режимі з дотриманням протиепідемічних вимог             (відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 листопада № 1100 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641»).

Читальні зали державного архіву Миколаївської області (корпус № 1 – вул. Театральна, 43; корпус № 2 – вул. Московська, 1)відновлюють  прийом             користувачів із науково-дослідною метою за графіком:

Понеділок – четвер:

09.30-12.00 та 13.00-15.30

П’ятниця:

09.30-12.00

Кількість користувачів у кожній зміні(із врахуванням площі читальних залів):

-  корпус № 1 – вул. Театральна, 43 – дві особи одночасно

-  корпус № 2 – вул. Московська, 1 – дві особи одночасно.

     Організаційні вимоги для користувачів читальних залів архіву:

Запис до читального залу користувачів, видавання архівних документів здійснюється через приймання замовлень телекомунікаційними та електронними каналами зв’язку, у т.ч.:

§подання заяви користувача (додаток 3 Порядку користування документами     Національного архівного фонду України) поштовим переказом або електронною     поштою на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ;

§оформленняон-лайн замовлення на видавання справ до читальної зали та його подання електронною поштою на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ;

§безконтактний попередній запис на відвідування читального залу архіву у       визначений час (зміну) телефонами:

- корпус № 1 (вул. Театральна, 43): +38 (0512) 64-77-02

- корпус № 2 (вул. Московська, 1):  +38 (0512) 76-65-66.

     Санітарно-епідеміологічні вимоги для відвідувачів архіву:

 На територію та до читальних залів користувачі допускаються:

- за попереднім записом телефоном, у визначений час (зміну);

- виключно у засобах індивідуального захисту (рукавички, респіратори або         захисні маски).

 

До відома користувачів Державного архіву Миколаївської області

Друк

Відповідно до Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 05 січня 2021 року № 9, враховуючи рішення позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при Миколаївській облдержадміністрації від 11 січня 2021 року (протокол № 1), відповідно до яких на території України в період з 8 по 25 січня 2021 року введено обмежувальні протиепідемічні заходи, повідомляємо, що:

·                  призупиняється доступ до приміщень держархіву Миколаївської області, у т. ч. читальних залів, розташованих за адресами:

- корпус № 1 – вул. Театральна, 43

- корпус № 2 – вул. Московська, 1;

·                  запити фізичних та юридичних осіб на отримання архівної інформації приймаються для розгляду та виконання виключно за дистанційною формою: он-лайн, поштовим переказом.

·                   Консультування здійснюється телефоном: +38 (0512) 37-44-55

·                  Адреса електронної пошти для направлення заяв та запитів:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

·                   Видача відповідей на запити фізичних та юридичних осіб, у разі особистого отримання особами, здійснюватиметься у вівторок та четвер з 9.00 до 12.00 із урахуванням дотримання законодавчо визначених строків виконання запитів.

Дирекція держархіву області

 


Сторінка 1 з 37

Анонси

Пошук

Посилання

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер