Телесюжет про стан оцифрування документів

Друк

1 вересня 2021 на телеканалі «UA: Суспільне. Миколаїв» вийшов телесюжет про стан оцифрування документів Національного архівного фонду та науково-довідкового апарату до них у державному архіві Миколаївської області, у т.ч. за міжнародними проєктами.

 

 

Зі святом! З днем Незалежності, Україно!

Друк

Буває, часом сліпну від краси.
Спинюсь, не тямлю, що воно за диво,–
оці степи, це небо, ці ліси,
усе так гарно, чисто, незрадливо,
усе як є – дорога, явори,
усе моє, все зветься – Україна.
Така краса, висока і нетлінна,
що хоч спинись і з Богом говори…

(Ліна Костенко)

Цими днями ми відзначаємо ювілейні 30 років незалежності України. Безумовно, ці роки незалежності стали випробовуванням для всіх нас – випробовуванням на зрілість, на терпіння, на толерантність, нарешті – на здоровий глузд. І не може бути сумніву в тому, що працелюбний народ України в змозі поліпшити життя у своїй власній державі. Тій державі, що вистраждана поколіннями українців, за яку віддано скільки життів і крові, крові наших предків.
Впевнені у безхмарному завтрашньому дні України. Цей день іде!
Українці! Бажаємо нам, щоб життя завжди було яскравим і багатим, як кольори нашого Державного стягу: синім і мирним, як небо, та жовто-золотистим, як пшеничні поля України!
Бадьорості духу, добробуту і щастя кожній українській родині!

 

30 років Незалежності України

Друк

30 років Незалежності України
Ти у мене єдина!

До 30-ї річниці Незалежності України у державному архіві Миколаївської області (вул. Московська, 1) демонструються періодичні друковані видання періоду становлення Незалежності нашої країни.
Для перегляду пропонуються газети обласного та місцевих рівнів періоду 1990-1996 років.
Представлені книжкові видання про розвиток української державності та боротьбу українського народу за незалежність власної країни.

 

Нова виставка

Друк

18 серпня у рубриці «Документальні виставки on-line» розміщено документальну онлайнову виставку «Медично-лікувальна справа на Миколаївщині у 1920-1923 рр.»

 

Нова виставка

Друк

30 червня у рубриці «Документальні виставки on-line» розміщено документальну онлайнову виставку «Лісове господарство на Миколаївщині».

 

Конституція України – 25: хронологія та архівна хроніка

Друк

До 25-ї річниці Конституції України презентуємо виставковий проєкт «Конституція України – 25: хронологія та архівна хроніка», підготовлений Укрдержархівом та державними архівами відповідно до наказу Державної архівної служби України від 25.05.2021 р. № 64 "Про участь у відзначенні 25-ї річниці Конституції України та 30-ї річниці незалежності України"

 

Участь у телепрограмі «Діалог»

Друк

21 травня начальник відділу інформації та використання документів Марина Мельник взяла участь у телепрограмі «Діалог» на телеканалі ТРК «Март» з розповіддю про події під час визволення м. Миколаїв від нацистських окупантів наприкінці березня 1944 року. Під час виступу продемонстровано архівні документи за темою.

 

До відома відвідувачів столу довідок держархіву області

Друк

З 17 травня 2021 рокудержавний архів Миколаївської області поновлює роботу столу довідок із дотриманням протиепідемічних вимог (відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARC-CoV-2»).

Прийом громадян у столі довідок держархіву області здійснюється у корпусі № 2 за адресою: вул. Московська, 1, м. Миколаїв.

Графік роботи стола довідок:

вівторок, четвер: з 8-15 до 12-00 та з 12-45 до 16-45з урахуванням проведення технологічних перерв для санітарної оброки кожні дві години(з 12-00 до 12-45 – обідня перерва)

контактний телефон для консультацій: (+38 0512) 37-44-55

Нагадуємо, що подати запит можна безконтактно: поштовим переказом (листом) або електронною поштою на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Зразки запитів знаходяться і доступні для копіювання у рубриці «Консультативна сторінка «Доступ до архіву» на веб-сайті держархіву.

 

Нова виставка

Друк

08 травня у рубриці «Документальні виставки on-line» розміщено документальну онлайнову виставку «Документи з обліку збитків, вчинених нацистами на Миколаївщині під час Другої світової війни»

 


Сторінка 1 з 38

Анонси

Пошук

Посилання

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер