Участь у телерадіопередачі «Голодомор 1932-1933 рр. на Миколаївщині: документи і факти».

Друк

25 листопада на телеканалі«UA: Суспільне. Миколаїв»(програма «Радіодень. Миколаїв»)начальник відділу інформації та використання документів державного архіву Миколаївської області Марина Мельник взяла участь у телерадіопередачі «Голодомор 1932-1933 рр. на Миколаївщині: документи і факти». Під час передачі продемонстровано архівні документи.

https://mk.suspilne.media/episode/52631

 

Телесюжет про документи державного архіву Миколаївської області, які свідчать про Голодомор 1932-1933 рр.

Друк

12 серпня на телеканалі «UA: Суспільне. Миколаїв» оприлюднено телесюжет про документи державного архіву Миколаївської області, які свідчать про Голодомор 1932-1933 рр. за участі в. о. директора держархіву Наталії Колесник. Під час інтерв’ю продемонстровано архівні документи за темою.

 

Начальник відділу інформації взяла участь у радіопередачі

Друк

06 серпня начальник відділу інформації та використання документів Марина Мельник взяла участь у радіопередачі (відеосюжеті) «Голодомор 1932-33 років на Миколаївщині: документи та факти» на каналі «UA: Українське радіо Миколаїв» (програма «Радіодень. Миколаїв»). Під час інтерв’ю продемонстровано архівні документи за темою.

https://mk.suspilne.media/episode/46575

 

Проведено телепередачу

Друк

8 травня на телеканалі «Миколаїв» (програма «Новий день») продемонстровано сюжет «Ті, хто розставляє крапки над «і» про роботу держархіву області з дослідження та оприлюднення документів з історії Миколаївщини під час Другої світової війни.

 

Нова телепередача

Друк

10 травня директор держархіву Л. Левченко розповіла про роль жінок в Українській революції 1917-1921 рр.у програмі «Ток-шоу «Телевізійний клуб з Глібом Головченко»на телеканалі «ТАК TV»

 


Сторінка 1 з 15

Анонси

Пошук

Посилання

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер