Проведено телепередачу

Друк

8 травня на телеканалі «Миколаїв» (програма «Новий день») продемонстровано сюжет «Ті, хто розставляє крапки над «і» про роботу держархіву області з дослідження та оприлюднення документів з історії Миколаївщини під час Другої світової війни.

 

Нова телепередача

Друк

10 травня директор держархіву Л. Левченко розповіла про роль жінок в Українській революції 1917-1921 рр.у програмі «Ток-шоу «Телевізійний клуб з Глібом Головченко»на телеканалі «ТАК TV»

 

Нова телепередача

Друк

8 травня на телеканалі «Миколаїв» (програма «Новий день») оприлюднено сюжет «Ті, хто розставляє крапки над «і» про роботу держархіву області з дослідження та оприлюднення документів з історії Миколаївщини під час Другої світової війни

 

Нова телепередача

Друк

25 квітня на телеканалі PetroMohylaTV(проект Чорноморського національного університету ім. П.Могили) оприлюднено випуск № 7 програми «Екологія повсякденності»:  інтерв’ю з директором держархіву Л. Левченко за темою: «Як архів допомагає зрозуміти повсякденність минулого»

 

Проведено телепередачу

Друк

09 травня 2018 року на телеканалі «Миколаїв» (програма «Новий день») оприлюднено телепередачі «Листи з війни» (про примусове вивезення жителів Миколаївщини до країн Західної Європи під час нацистської окупації 1941-1944 рр.) та «Актуальний сюжет. Підпільні групи «медиків» та військовополонених концтабору «Шталаг-364»

Детальніше...
 


Сторінка 1 з 15

Анонси

Пошук

Посилання

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер