Візит журналістів

Print

У миколаївському Інтернет-журналі «NikLife» 14 березня 2018 року опубліковано статтю «Где искать информацию о предках и как не заблудиться в «дебрях» Николаевского архива» журналістки Маргарити Ткачової та фотокореспондента Антона Малиновського, які з метою започаткування нового проекту проекту «Как это работает» та висвітлення в ньому історії та діяльності держархіву Миколаївської області два дні провели в архіві, вивчаючи його роботу.

«Где искать информацию о предках и как не заблудиться в «дебрях» Николаевского архива»

 

Прес-реліз для засобів масової інформації

Print

Захід: засідання «круглого столу» за темою: «Участь українського народу у Другій світовій війні»

 

Організатори: Миколаївська обласна державна адміністрація, державний архів Миколаївської області, навчально-науковий інститут історії, політології та права                                     Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського

 

Місце проведення: науково-педагогічна бібліотека м. Миколаєва (вул. Адміральська, 31-а)

 

Дата та час проведення: 6 травня 2015 року, початок о 12-00

Read more...
 

Регіональне обговорення «Бібліотеки в умовах кризи»

Print

20 березня 2015 року директор держархіву, д.і.н. Л.Л.Левченко взяла участь в регіональному обговоренні «Бібліотеки в умовах кризи», що відбулося у Миколаївській обласній універсальній науковій бібліотеці імені О. Гримьова, із доповіддю і презентацією «Архіви і катастрофи».

 

День відкритих лекцій

Print

7 травня 2014 року у Державному архіві Миколаївської області відбувся День відкритих лекцій, присвячений 69-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні та 70-й річниці визволення України від нацистських загарбників.

Read more...
 

Відбулося засідання науково-консультативної ради

Print

24 квітня 2014 року відбулося засідання науково-консультативної ради при Державному архіві Миколаївської області.

 

Read more...
 

Долі євреїв постали у документах

Print

ПРО НЕВІДОМЕ. В Миколаївській центральній міській бібліотеці для дорослих ім. Кропивницького відбулася презентація книги «Судьбы евреев Николаевщины в период Великой Отечественной войны 1941—1945 гг.». У книзі зібрано воєдино великий масив документів, матеріалів, спогадів і досліджень про долю єврейського населення Миколаївської області у період Великої Вітчизняної війни 1941—1945 років. Уперше публікуються повні списки євреїв — жертв акцій масового знищення, що проводилися німецько-румунськими окупантами на території Миколаївської області, в’язнів концтаборів і гетто, осіб, депортованих на примусові роботи, реєстр місць масових розстрілів євреїв на території Миколаївської області.

Read more...
 

ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ

Print

19 березня 2013 року

на телеканалі Миколаївської державної телерадіокомпанії
відбулася прес-конференція організаторів виставки «З історії розвитку суднобудування в Новоросійському краї у XVIII ст. - на початку ХХ ст.».

Read more...
 


Пошук