Засідання колегії державного архіву Миколаївської області

Друк

23 липня 2021 рокувідбулося засідання колегії державного архіву Миколаївської області, у ході якого розглянуто питання виконання планових показників у першому півріччі поточного року.

Проаналізовано найактуальніші питання організації роботи архівних установ області в умовах адміністративно-територіального поділу та реалізації реформи децентралізації влади.

Також, на колегії заслухано піврічні звіти у напрямі протидії та запобігання проявам корупції; роботи із зверненнями громадян; ведення військового обліку, бронювання та стан мобілізаційної роботи.

 

Архіви Миколаївщини: різні епохи, одна місія!

Друк

2021 року державний архів Миколаївської області відзначає кілька ювілейних дат: 225 років із дня заснування першого архіву у Миколаєві, 100-річчя з дня створення Миколаївської губернської архівної секції, 80 років сучасної назви архіву…

Історія архівів Миколаївщини тісно пов’язана з історією міста Миколаєва як центра суднобудування на півдні Російської імперії й головного порту Чорноморського флоту, розвитком краю і починає свій відлік з кінця 18 століття. Перший архів з’явився у Миколаєві 1796 року при канцелярії Чорноморського департаменту, підпорядковувався Морському відомству і зберігав документи Управління Чорноморського флоту, суднобудівних верфей, портових контор Миколаєва, Херсона, Севастополя і Таганрога. 3 травня 1844 року за наказом головного командира Чорноморського флоту і портів адмірала М.П.Лазарева у Миколаєві був створений міський архів для установ міського самоврядування, військових підрозділів, розквартированих на території міста.

Детальніше...
 

Архівний відділ місто Первомайськ

Друк

 


Анонси

Пошук

Посилання

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер