КАТАЛОГ ВИСТАВКИ

Друк

 

Державний архів Миколаївської області за матеріалами виставки «З історії розвитку суднобудування в Новоросійському краї у XVIII ст. - на початку ХХ ст.» підготував каталог документів, що експонуються у Миколаївському музеї суднобудування і флоту. Пропонуємо каталог до Вашої уваги!

 

Николаев
Одесса
Санкт-Петербург
Херсон

 

Конференція «Стан, проблеми та перспективи розвитку регіональних архівів»

Друк

За результатами роботи директора Державного архіву Миколаївської області Л.Л.Левченко у складі делегації українських архівістів на Тристоронній зустрічі керівників архівних служб і архівних установ України, Росії, Білорусі та конференції «Стан, проблеми та перспективи розвитку регіональних архівів»

До Вашої уваги пропонується:

Детальніше...
 

Доповідь директора держархіву Левченко Л.Л. та презентація на конференції Російської генеалогічної федерації

Друк

Доповідь «Документи Державного архіву Миколаївської області (Україна) як джерело для укладання родоводів представників Півдня Російської імперії»

 

Конференція Російської генеалогічної федерації

Друк

Участь директора держархіву Левченко Л.Л. у конференції
Російської генеалогічної федерації

Директор Державного архіву Миколаївської області, кандидат історичних наук Левченко Лариса Леонідівна 9-10 грудня 2011 року взяла участь у XVIII Савьоловських читаннях «Генеалогія і геральдика», організованих Державним історичним музеєм Російської Федерації, Російською генеалогічною федерацією, історико-родовідним товариством Москви і Російськими дворянськими зборами. Читання відбулися на базі Державного історичного музею Російської Федерації (м. Москва, Красна площа, буд.1).

Детальніше...
 

Друга конференція архівів слов’янських держав

Друк

Участь директора держархіву Лариси Левченко у роботі
Другої конференції архівів слов’янських держав

Директор Державного архіву Миколаївської області, кандидат історичних наук Левченко Лариса Леонідівна 3-6 листопада 2011 року взяла участь у роботі Другої конференції архівів слов’янських держав, яка відбулася у Любляні-Ліпіці, Словенія. Організаторами конференції виступили Міжнародний інститут архівних наук Трієста і Марібора, Форум слов’янських культур, Архів Республіки Словенія, Архівне товариство Словенії, Міністерство вищої освіти, науки й технологій Республіки Словенія. У конференції взяли участь представники архівних служб дванадцяти слов’янських країн, які обговорили дві взаємопов’язані між собою теми: «Актуальні технічні проблеми архівів» та «Актуальні проблеми передачі інформації». Директором держархіву Л.Л.Левченко оприлюднено доповіді на обидві зазначені теми, взято участь у дискусіях з порушених питань.

 

Детальніше...
 


Анонси

Пошук

Посилання

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер