Положення про державний архів

Друк

07.05.2013 № 137-р

 

 

 

Про затвердження Положення про

державний архів Миколаївської області

 

 

 

Відповідно до статей 2,5, 25 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанов Кабінету Міністрів України від 6 лютого      2013 року № 99 «Про визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України»,  від 26 вересня 2012 року № 887 «Про затвердження Типового положення про структурний підрозділ місцевої державної адміністрації», наказу Державної архівної служби України від 18.01.2013 № 4 «Про затвердження Методичних рекомендацій», з метою приведення положення про державний архів Миколаївської області у відповідність з чинним законодавством:

 

1. Затвердити Положення про державний архів Миколаївської області (далі - Положення), що додається.

 

2. Директору державного архіву Миколаївської області Левченко Л.Л. забезпечити дотримання вимог Положення про державний архів Миколаївської області.

 

3. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови облдержадміністрації від 20.03.2012 № 77-р «Про затвердження Положення про державний архів Миколаївської області».

 

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації Рукоманова В.М.

 

 

Голова облдержадміністрації                                                               М.П.Круглов

 

Положення про державний архів Миколаївської області

Про внесення змін до Положення про державний архів Миколаївської області

 

Анонси

Пошук

Посилання

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер