До 85-річчя заснування Миколаївського суднобудівного технікуму (нині Миколаївський політехнічний коледж)

Друк

Навчальний заклад було відкрито 1930 р. відповідно до постанови Ради Народних Комісарів СРСР від 23 липня 1930 р. № 237 «Про реорганізацію  вищих навчальних закладів, технікумів і робфаків» на базі миколаївських механічного, машиноконструкторного вечірнього і робочого технікумів та 2-ї механічної професійно-технічної школи.

У післявоєнні роки навчання проводилося на денному, вечірньому відділенні та заочно. Технікум мав вечірні відділення на заводах: ЧСЗ, «Зоря», «Океан», де спеціалістів готували безпосередньо на виробництві.

За досягнення у підготовці фахівців для суднобудівної промисловості 1979 року навчальний заклад було нагороджено Почесною грамотою Верховної Ради Української РСР і золотою медаллю ВДНГ. Він був базовим для 18 вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації.

26 серпня 1992 року наказом Міністерства освіти України Миколаївський суднобудівний технікум був перейменований на Миколаївський політехнічний технікум.

У листопаді 2005 року технікум відсвяткував своє 75-річчя. За цей час з його стін вийшло близько 40 тисяч фахівців для різних галузей народного господарства України.

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 29 грудня 2007 року технікум було перейменовано у Державний вищий навчальний заклад "Миколаївський політехнічний коледж".

 

Пошук

Посилання

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер