Конференція «архівістика: теорія, методика, практика»

Друк

11 квітня 2019 року в Кам'янці-Подільському відбулася міжнародна конференція "Архівістика: теорія, методика, практика", у якій взяла участь директор держархіву Миколаївської області Лариса Левченко. Перед відкриттям конференції в холі Кам'янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка відкрито пам'ятну дошку на честь 100-річчя створення архівної комісії, що діяла при університеті, а власне при уряді Директорії, й спрямовувала діяльність на захист архівної спадщини Поділля та України.

На пленарному засіданні виступили директор Українського науково-дослідного інституту архівної справи та документознавства Олександр Гаранін, директор Центрального державного кінофотофоноархіву імені Г. С. Пшеничного Владислав Берковський, директор Центрального державного електронного архіву Юрій Ковтанюк, директор держархіву Миколаївської області Лариса Левченко, директор держархіву Хмельницької області Володимир Байдич. Знаково, що нещодавно в університеті відкрито кафедру архівівознавства, спеціальних історичних та правознавчих дисциплін, яку очолив доктор історичних наук Олександр Федьков, виступ якого також прозвучав на пленарному засіданні.

У цілому конференція проходила в дружній атмосфері, плідних дискусіях однодумців і своїм результатом мала видання збірника доповідей її учасників.

Детальніше про конференцію

 

Анонси

Пошук

Посилання

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер