24-28 жовтня 2016 року голова профкому держархіву Миколаївської області взяла участь у тренінгу "Розвиток лідерських навичок"

Друк

24-28 жовтня 2016 року начальник відділу інформації та використання документів, голова профкому держархіву Миколаївської області Марина Мельник взяла участь у  тренінгу для тренерської мережі профспілки на тему: "Розвиток лідерських навичок",  організованому зусиллями спільного проекту Профспілка працівників державних установ України та Профспілки державних службовців Швеції - Fackförbundet ST.

 

Спільну роботу з навчання голів первинних та регіональних організацій профспілки базовим знанням щодо ведення профспілкової роботи розпочато 2014 року. Заходи проекту передбачають дворівневу систему навчання. До участі у першому рівні навчання залучаються новообрані голови первинних та територіальних (районних, міських, об’єднаних) організацій профспілки, які набувають базові знання з профспілкової роботи. До другого рівня навчання запрошуються учасники першого, які мають бажання і беруть на себе зобов’язання самостійно проводити навчання для членів профспілки і профактивістів. Після проходження навчання за програмою другого рівня профактивісти набувають навички та вміння тренерської роботи, що допомагає їм самостійно проводити навчання для членів профспілки.

 

Тренінг проходив на базі готелю «Турист» (м. Київ), проводив його член виконавчого комітету Профспілки працівників державних службовців Швеції (ST) Мікаел Андерссон. Майбутні тренери дізнались про історію профспілкового руху Швеції, правильне і неправильне лідерство, стилі поведінки, набули навички комунікації.

 

Пошук

Посилання

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер