Проведено телепередачу

Друк

09 травня 2018 року на телеканалі «Миколаїв» (програма «Новий день») оприлюднено телепередачі «Листи з війни» (про примусове вивезення жителів Миколаївщини до країн Західної Європи під час нацистської окупації 1941-1944 рр.) та «Актуальний сюжет. Підпільні групи «медиків» та військовополонених концтабору «Шталаг-364»

Детальніше...
 

Проведено телепередачу

Друк

24 квітня 2018 року на телеканалі «Миколаїв» (програма «Тема дня») директор держархіву Левченко Л.Л. взяла участь у телепередачі за темою: «Сучасний стан миколаївської книги та книговидання»

Детальніше...
 

Проведено радіопередачу

Друк

4 січня 2018 року начальник відділу інформації та використання документів Мельник М.О. провела радіопередачу за темою: «З історії Миколаївської міської громадської бібліотеки» (радіоканал «Миколаїв FM», програма «Культурний простір»)

 

Проведено радіопередачу

Друк

2 січня 2018 року начальник відділу інформації та використання документів Мельник М.О. провела радіопередачу за темою: «Карл Христофорович Кнорре, астроном і геодезист, перший директор Миколаївської астрономічної обсерваторії» (радіоканал «Миколаїв FM», програма «Культурний простір»)

 

Участь у телепередачі

Друк

22 грудня директор держархіву області Левченко Л.Л. взяла участь у програмі «Новий день» на телеканалі «Миколаїв» з розповіддю про особливості професії архівіста

 


Сторінка 1 з 14