Головне меню

з нагоди 150-річчя від заснування Південнослов’янського пансіону

Друк

21 квітня 2017 року у краєзнавчому музеї «Старофлотські казарми» в межах заходів, присвячених ювілейному святкуванню з нагоди 150-річчя від заснування Південнослов’янського пансіону, відбулося відкриття тематичної виставки архівних документів державного архіву Миколаївської області.

Детальніше...
 

Проведено телепередачу

Друк

11 квітня 2017 року начальник відділу інформації та використання документів Мельник М.О. провела радіопередачу за темою: «Національна політика в Україні у 20-30х рр. ХХ ст.» (радіоканал «Миколаїв», програма «Етносвіт»)

 

Проведено радіопередачу

Друк

4 квітня 2017 року начальник відділу інформації та використання документів Мельник М.О. провела радіопередачу за темою: «Петро і Віктор Скаржинські – славетні військові та землевласники» (радіоканал «Миколаїв», програма «Етносвіт»)

 

Проведено телепередачу

Друк

28 березня 2017 року начальник відділу інформації та використання документів Мельник М.О. взяла участь у програмі «Новий день» на тел6еканалі «Миколаїв» із розповіддю про події під час визволення м. Миколаїв та Миколаївської області від нацистської окупації під час Другої світової війни

http://newsvideo.su/video/6268155

 

Проведено телепередачу

Друк

22 березня 2017 року директор держархіву області Левченко Л.Л. провела телепередачу на телеканалі «ТАК-ТV» за темою: «Архівні джерела генеалогічних досліджень».

 

Проведено радіопередачу

Друк

21 березня 2017 року начальник відділу інформації та використання документів Мельник М.О. провела радіопередачу за темою: «Діяльність Українського товариства «Просвіта» на Миколаївщині» (радіоканал «Миколаїв», програма «Етносвіт»).

 

Пошук

Посилання

Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер